Leuk dat u wilt komen eten in de Stadskeuken!
Om u aan te melden voor de SoGoed maaltijd in de Stadskeuken Purmerend vult u dit formulier in.
Voor de maaltijd zijn 20 plaatsen beschikbaar. Als het aanmelden niet lukt betekent dit dat de 20 beschikbare plekken voor de maaltijd zijn bezet.
De locatie is Buurthuis Heel Europa, Genuahaven 48, 1448 KK Purmerend. Eten is om 18.00 uur. Graag op tijd aanwezig. Einde maaltijd 20.00 uur.
Reserveer snel want vol is vol! Na aanmelden krijgt u van ons een betaalverzoek via een Tikkie. Na ontvangst van uw betaling krijgt u via de email een bevestiging. Dan is uw aanmelding definitief.
Op vrijdag 4 april 2025 eten we stamppot rauwe andijvie met een gehakbal. Het toetje is vruchtencocktail met slagroom. We sluiten af met een kop koffie of thee. Het menu kan nog wijzigen.
Vanwege de inkopen is vooruitbetaling verplicht. De maaltijd kost Euro 5,00 per persoon, met de mogelijkheid om een extra vrijwillige bijdrage te geven. Omdat wij vooraf inkopen doen, kunnen we bij annulering geen geld terug geven.
Wilt u zich afmelden? Dan kan dat uitsluitend via een e-mail aan info@stichtingsogoed.nl en tot uiterlijk 24 uur van te voren. Mocht u op de dag zelf onverwachts toch niet kunnen komen, dan verzoeken wij u om telefonisch met ons contact op te nemen via nummer 06-28753956.
Na uw aanmelding en betaling rekenen wij op uw komst. Wij hopen u op vrijdag 4 april te verwelkomen!